drzwi

 


Żaluzja fasadowa SkyFlow BX już w sprzedaży!

Aluprof nie zwalnia tempa i rozszerza ofertę żaluzji fasadowych SkyFlow o kolejny wariant podtynkowy – BX.

Produkt został zaprojektowany przede wszystkim z myślą o łatwym i szybkim montażu w nowo powstających budynkach. Skrzynka osłonowa stanowi gotowy element i wykonana jest z giętej blachy aluminiowej. Może być wyposażona w nośnik tynku z obu stron, co pozwala na wykonanie dowolnej obróbki tynkarskiej. Produkt posiada dedykowane prowadnice ułatwiające szybki montaż natynkowy w dwóch rozmiarach. Podobnie jak w przypadku pozostałych wariantów żaluzji SkyFlow, wersja BX dostępne są dwa kształty lameli „C” i „Z”, wykonane z profilowanego aluminium.

Więcej informacji o produkcie znajdą Państwo tutaj.

usługi

montaż

 


Żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe to niezwykle praktyczne osłony przeciwsłoneczne, które skutecznie chronią wnętrza przed nadmiernym nagrzaniem przy równoczesnym zapewnieniu odpowiedniego komfortu optycznego.

Cechą charakterystyczną tego typu produktów jest swoboda regulacji kąta nachylenia lameli, co pozwala na wybór właściwego stopnia zaciemnienia, a tym samym na indywidualne zarządzanie przez użytkownika. Dodatkowo, estetycznie wyprofilowane lamele w połączeniu z aluminiowymi elementami konstrukcyjnymi (kasety i prowadnice) nadają fasadzie nowoczesnego, a zarazem oryginalnego wyglądu.

Przemyślana konstrukcja tego typu rozwiązań, pozwala także na tworzenie większych gabarytów konstrukcji, co sprawia, że są one często stosowane w przypadku dużych przeszkleń. Dzięki temu żaluzje doskonale sprawdzają się w zarówno w budynkach użyteczności publicznej oraz inwestycjach mieszkaniowych. W ofercie firmy Aluprof dostępne są trzy warianty żaluzji fasadowej: adaptacyjna, podtynkowa i samonośna.

wymiana stolarki okienno-drzwiowej

 


Drzwi przesuwne - SMOOVIO więcej przestrzeni życiowej

Przestrzeń w mieszkaniu jest bardzo cenna i powinna być optymalnie wykorzystana. System przesuwny GEALAN-SMOOVIO® zapewnia komfort użytkowania, oszczędność miejsca i jest przy tym wyjątkowo szczelny. Unikalne właściwości nowej przesuwki to efekt synergicznego połączenia takich elementów jak nowa konstrukcja elementów okuciowych, innowacyjna geometria profili oraz przemyślany kształt uszczelek.

oszczędność miejsca i otwarta przestrzeń

- płynna praca elementów przesuwnych, mocne zamknięcie

W dotychczasowych systemach przesuwnych często komfortowa obsługa szła w parze z niską szczelnością. Dzięki innowacyjnemu mechanizmowi zamykania w nowym systemie przesuwnym GEALAN - SMOOVIO ewentualne nieszczelności zostały całkowicie wyeliminowane.

- jeszcze więcej wolnego miejsca

Systemy przesuwne są bardzo praktyczne. Mając tradycyjne okna i drzwi przy urządzaniu mieszkania należy uwzględnić strefę otwierania skrzydła. W przypadku systemów przesuwnych możemy zagospodarować przestrzeń bezpośrednio pod oknem. Dzięki temu uzyskujemy jeszcze więcej cennego, wolnego miejsca w swoim wnętrzu.

obróbka glifów

schematy otwierania

Schemat A Schemat C

okna

drzwi

Więcej informacji

 


ALUPROF Cennik 2021 - Systemy roletowe Screen

Kolorystyka Screen

NOWOŚĆ - System osłon przeciwsłonecznych SkyRoll - więcej inforomacji


Aluprof S.A. MB-79N

System poza korzystną ceną odznacza się niskimi współczynnikami przewodzenia cieplnego oraz bardzo dobrymi parametrami szczelnościowymi. Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją oraz kalkulacji.

rolety

Więcej informacji o MB-79N


VEKAMOTION - Więcej światła, więcej możliwości

Nowy system profili drzwi przesuwnych w ofercie VEKA Polska

VEKA Polska - renomowany producent profili okiennych z PVC, wprowadza na rynek nowy system drzwi podnoszono-przesuwnych VEKAMOTION 82. Najnowszy, oparty na nowoczesnych technologiach system VEKAMOTION 82, umożliwia budowę drzwi o dużych gabarytach przy zastosowaniu wąskich profili. To efekt wprowadzenia zaawansowanych rozwiązań, podnoszących jakość produktu.

VEKAMOTION 82 to unikalna konstrukcja, która spełnia najwyższe wymagania architektów, wykonawców i oczywiście inwestorów. Nowoczesne budownictwo ceni duże przeszklenia, pozwalające na budowę szklanych przesuwanych ścian, które w efektowny sposób wtapiają wnętrza domu w jego otoczenie. Salon w ogrodzie czy ogród w salonie? Dzięki takim systemom, jak VEKAMOTION 82 odpowiedź nie musi być jednoznaczna, bowiem przenikanie się tych przestrzeni jest tu absolutnie możliwe.

Najistotniejsze zalety systemu VEKAMOTION 82 i VEKAMOTION 82 MAX:

  • Doskonałe doświetlenie wnętrz – duże szklane powierzchnie są zamknięte w wąskich ramach profili PVC.
  • Jeszcze większe przeszklenia – można zaprojektować konstrukcje o wymiarach 6 m szerokości i 2,7 m wysokości (profile białe) oraz 5 m szerokości i 2,5 m wysokości (profile kolorowe).
  • Doskonała termoizolacyjność profili oraz możliwość zamontowania w nich ciepłych potrójnych lub nawet poczwórnych pakietów szybowych do grubość 54 mm.
  • Odporność na włamanie klasy RC 2, co daje mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa.
  • Wodoszczelność w najwyższej klasie 9A dzięki zastosowaniu innowacyjnych uszczelnień.
  • System o doskonałej stabilności z nowymi stalowymi wzmocnieniami.
  • Najnowszej generacji ciepły próg; możliwość montażu bezprogowego.
  • Okna stałe doskonale wkomponowują się w fasadę budynku, dzięki unikalnej konstrukcji pozwalającej montować je niemal bezramowo.
  • Duży wybór wzornictwa i kolorystyki profili – do wyboru kolory z palety RAL, drewnopodobne, wykończenie SPECTRAL, a także możliwość zamówienia profili z aluminiowymi nakładkami.

VEKAMOTION 82

VEKAMOTION 82

VEKAMOTION 82 MAX

VEKAMOTION 82 MAX


bramy garażowe

dodatki

Nowy HST - VEKAMOTION 82

System drzwi podnoszono-przesuwnych VEKAMOTION 82 jest skonstruowany na bazie energooszczędnego systemu nowoczesnych profili okiennych VEKA.

systemy aluminiowe

Nowy HST - VEKAMOTION 82 MAX

System drzwi podnoszono-przesuwnych VEKAMOTION 82 MAX jest skonstruowany na bazie energooszczędnego systemu nowoczesnych profili okiennych VEKA.


okna pcv Lubartów

MOSKITIERA PLISOWANA OKIENNA

Firma Aluprof rozszerzyła ofertę moskitier o rozwiązanie zaprojektowane z myślą o montażu na oknach pionowych.

Cechą charakterystyczną tego produktu jest zastosowanie specjalnej plisowanej siatki, która podczas zamykania układa się w harmonijkę i chowa w profilu głównym moskitiery. Zaletą nowego systemu jest możliwość naciągu każdego ze sznurków prowadzacych siatkę moskitiery, co pozwala na jej dokładne i równomierne rozłożenie. Konstrukcja moskitiery wykonana jest z ekstrudowanego aluminum . Maksymalne gabaryty nowej moskitiery to 2300 x 2000m .

Jest to jedyne tego typu rozwiązanie dostępne na rynku.

Lubelskie


Fabryka okien

Najcieplejsza Roleta Nadstawna

Już w naszej ofercie

Lider innowacyjności, marka Aluprof, stawia na energooszczędność. Firma stworzyła nowy, zaawanasowany technologicznie system rolet nadstawnych SKB STYROTERM. Produkt posiada doskonałe parametry techniczne i przemyślaną konstrukcję.

SKB STYROTERM to wysoko zaawansowane technicznie rozwiązanie, które zostało stworzone przede wszystkim z myślą o poprawie bilansu energetycznego budynku. Głównym elementem tego systemu jest skrzynka, która wykonana została z wysokiej jakości materiału, posiadającego bardzo dobre właściwości termiczne i występuje w dwóch rozmiarach. Badania w renomowanym instytucie badawczym IFT ROSENHEIM wykazały, że proponowane rozwiązanie cechuje nadzwyczaj wysoki współczynnik przenikalności cieplnej (Usb już od 0,40 W/m²K), co plasuje ten system na pierwszym miejscu pośród innych tego typu produktów. System STYROTERM należy do rodziny rolet nadstawnych, których montaż polega na bezpośrednim osadzeniu skrzynki na ramie okiennej za pomocą odpowiednio dobranego profilu adaptacyjnego. Profile te współpracują z większością profili ram okiennych bądź drzwiowych stolarki drewnianej, aluminiowej oraz PVC. Wykorzystanie tego typu konstrukcji pozwala na zastosowanie tego rozwiązania zarówno obiektach nowo wznoszonych, jak również w tych istniejących podczas wymiany stolarki okiennej. Zaletą tego rozwiązania jest także możliwość wyboru sposobu rewizji od wewnątrz bądź od zewnątrz pomieszczenia. Ponadto system STYROTERM dostępny jest również w wersji dostosowanej do zastosowania konstrukcji żaluzji fasadowych. Rolety w systemie STYROTERM mogą być wyposażone w moskitierę zabudowaną w skrzynce. Jej montaż dzięki technologii click jest bardzo szybki i łatwy. Moskitiera może być zamontowana pomiędzy pancerzem rolety a oknem.

> Zobacz więcej informacji na temat systemu SKB STYROTERM

zakład produkcyjny


drzwi

 

 

 

Z przyjemnością informujemy, że do naszej oferty zostały wprowadzone nowe okna SOFTLINE firmy VEKA

Softline 76 AD

 

 

 

SOFTLINE 76 AD

- System VEKA o klasycznym wyglądzie i nowoczesnych funkcjach

Opis produktu;

- System wielokomorowy o głębokości zabudowy 76 mm zapewniający bardzo dobrą izolację termiczną

-Wartości izolacyjne do Uw = 0,79 W / (m²K) przy zastosowaniu szyb zespolonych o wysokiej izolacyjności z Ug = 0,4 W / (m²K)

- Dwa rowki pod uszczelki chronią przed hałasem, zimnem, wilgocią i rzeciągami

- Przeszklenia o grubości 18-52 mm

- Uniwersalne zastosowanie w nowych konstrukcjach i renowacjach

- Grubość ścianki spełnia najwyższe standardy jakości (DIN EN 12608, Klasa A)

- Szeroka gama opcji projektowych z panelami aluminiowymi oraz nowe wykończenie powierzchni VEKA SPECTRAL

SOFTLINE 76 MD

 

 

 

SOFTLINE 76 MD

- System VEKA o klasycznym wyglądzie i nowoczesnych funkcjach

Opis produktu;

- System wielokomorowy o głębokości zabudowy 76 mm zapewnia doskonałą izolację termiczną

- Wartości izolacyjne do Uw = 0,75 W / (m²K) przy zastosowaniu szyb zespolonych o wysokiej izolacyjności z Ug = 0,4 W / (m²K)

- Trzy rowki pod uszczelki chronią przed hałasem, zimnem, wilgocią i przeciągami

- Przeszklenia o grubości 18-52 mm

- Uniwersalne zastosowanie w nowych konstrukcjach i renowacjach

- Grubość ścianki spełnia najwyższe standardy jakości (DIN EN 12608, Klasa A)

- Szeroka gama opcji projektowych z panelami aluminiowymi oraz nowe wykończenie powierzchni VEKA SPECTRAL

 

 

usługi

 

 

 

VEKA Softline 82 to nie tylko piękny kolor, ale i najwyższa jakość. Mają wielokomorową konstrukcję klasy A, a to najwyższa klasa profili okiennych. 7 komór w profilu ramy i 6 komór w profilu skrzydła umożliwia osiągnięcie bardzo niskiego współczynnika przenikania ciepła. Z „ciepłą” szybą o współczynniku przenikania ciepła Ug=0,7 W/(m²K) całe okno będzie miało współczynnik około Uw=0,9 W/( m²K). Co istotne, wartości poniżej 1 W/( m²K) to doskonały parametr, więc takie okna można stosować nie tylko w domu energooszczędnym, ale nawet pasywnym.

Profile VEKA Softline 82 o grubość 82 mm mają trzy uszczelki, a można też zastosować dodatkową środkową (MD), co jeszcze bardziej obniży zużycie energii i koszty ogrzewania . Dodatkowo uszczelka środkowa poprawia izolacyjność akustyczną okna.
Profile VEKA Softline 82 stosuje się do produkcji nie tylko okien, ale i drzwi tarasowych. Stanowią synonim wysokiej jakości i dobrego smaku. Białe to klasyka, zaś szare są nowoczesne, eleganckie i nieszablonowe.

montaż

GEMINI VEKA SOFT LINE 82

Opis: http://www.aluron.pl/wp-content/uploads/2015/07/Gemini_Veka_Softline82_systemy_pvc-aluminiowe.jpg
System nakładek aluminiowych do okien wykonanych w systemie Veka Soft Line 82

Systemy Gemini przeznaczone do okien PVC-ALU, opierają się całkowicie na rozwiązaniach konstrukcyjnych przewidzianych przez systemodawców PVC i polegają na idealnym dopasowaniu do nich nakładek aluminiowych. Uzyskuje się przez to optyczną elegancję przy zachowaniu najwyższych parametrów termicznych. Zastosowaniealuminium z zewnątrz podnosi stopień ochrony przed wpływem czynników atmosferycznych i UV. Pozwala jednocześnie dopasować i ujednolicić zewnętrznie kolorystykę oraz design okna tworzywowego do stolarki aluminiowej lub drewniano-aluminiowej.

Dostępne konstrukcje: Okno rozwierno-uchylne. Okno rozwierno-przesuwne, (PSK) Okno stałe, Słupki stałe i ruchome,

Ślemiona, Szprosy konstrukcyjne, Drzwi balkonowe, Drzwi otwierane na zewnątrz i do wewnątrz, Drzwi podnoszono-przesuwne (Vekaslide)

 

 

 

 

GEMINI Salamander bE82

Opis: http://www.aluron.pl/wp-content/uploads/2015/07/Gemini_Salamander_bE82_systemy_pvc-aluminiowe.jpg

System nakładek aluminiowych do okien wykonanych w systemie PVC Salamander bE82

Profile aluminiowe mogą być dostarczane w postaci gotowych do montażu ramek. Oferuje się ramkize spawanymi połączeniami naroży (niewidoczne łączenie profili), jak też z połączeniami zagniatanym. Ramki aluminiowe tworzą niezależną konstrukcję w stosunku do okna PVC. Montowane są za pomocą zaczepów systemowych, w finalnym procesie montażu, po zaszkleniu okna. Daje to gwarancję odseparowania od siebie dwóch różnych materiałów, a w następstwie prawidłową i bezpieczną eksploatację okna w zmiennych warunkach temperaturowych.

Dostępne konstrukcje:Okno rozwierno-uchylne, Okno rozwierno-przesuwne (PSK), Okno stałe, Słupki stałe

Ślemiona, Słupki ruchome, Szprosy konstrukcyjne, Drzwi balkonowe, Drzwi otwierane na zewnątrz, Drzwi otwierane do wewnątrz