EVOLUTION DRIVE 82

drzwi

OKNA PCV

Grubość
profila
82
Liczba
komór
5
Pakiet
szybowy
52
Liczba
uszczelek
2
Współczynnik
przenikania ciepła
1,0

Opis

Profil BLUEVOLUTION 82 MD
Wzmocnienie Stal ocynkowana we wszystkich profilach, w ościeżnicy o przekroju zamkniętym.
Uszczelki Dwie uszczelki w kolorze czarnym, szarym lub karmelowym.
Pakiety szybowe 4TM/16A4/16A/4TM U=0,6 W/m2K , lub 4TM/18A4/18A/4TM U=0,5 W/m2K.
Listwa przyszybowa Prosta.
Okucie Winkhaus odstawno-przesuwne Hutau w kolorze srebrnym.
Klamka Aluminiowa.
Kolor Biały. Ral.9001, jedno-dwu stronny kolor, okleina, okleina SPECTRAL lub lakierowany RAL.

 

Charakterystyka

Cecha Profile Bluevolution 82 MD należą do najnowocześniejszych profili, Posiadają wysoką efektywność energetyczną.
Energooszczędność struktura systemu z pięcioma profilowanymi komorami w skrzydle i ramie zapewnia osiągnięcie współczynnika przenikalności ciepła 0,96 W/m2K.
Klasa A klasa A ścianki zewnętrzne o grubości min. 2,8mm , co zapewnia optymalną stabilność.
Liczba komór w ramie znajduje się 5 komór, również w skrzydle 5 komór –w obu zastosowano komorę wzmacniającą i stalowe profile, które usztywniają konstrukcję.
Wysokość profila Rama ze skrzydłem dają łączny wymiar 194 mm.
Szklenie profil przystosowany do trzyszybowych pakietów. Zestawy szyb zespolonych mogą mieć do 52 mm.
Uszczelki Układ uszczelek zewnętrznych zapewnia drzwiom szczelność, nawet pod takim obciążeniem, jak huraganowy wiatr i ulewny deszcz
Okucia Zastosowane w systemie VEKASLIDE 82 okucia umożliwiają zestawianie drzwi tarasowych dwu-, trzy- i czteroskrzydłowych o maksymalnej szerokości do 6,5 m i wysokości do 2,7 m. Skrzydła mogą być nieotwierane i podnoszono-przesuwne, dzięki czemu można je dopasować do potrzeb. W okuciach zastosowano łożyskowane rolki i teflonowe ślizgi, dzięki którym otwieranie i zamykanie skrzydeł jest łatwe i nie wymaga wysiłku fizycznego.
Wzornictwo Drzwi w systemie VEKASLIDE 82 pozwalają uzyskać szeroki, niemal nieograniczony widok na otoczenie domu, co jest ważne we współczesnej architekturze, stawiającej na integrację domu z ogrodem.
Kolor wybór w kilkudziesięciu wariantach: białe, okleinowane jedno- lub dwustronnie: kolorowe, wzory drewnopodobne, imitujące metal, okleina SPECTRAL. VEKA oferuje też profile w wersji z szarym nośnikiem obustronnie foliowanym. Dzięki temu okno jest jednolite i elegancko wykończone. Na profile można nakładać aluminiowe osłony lakierowane proszkowo na dowolny kolor.
Elementy uzupełniające Drzwi tarasowe VEKASLIDE 82 można uzupełnić o rolety zewnętrzne jak również moskitiery plisowane - chronią one budynek przed utratą ciepła, przed hałasem czy przed owadami.

Kolorystyka

  • Start
  • Drzwi przesuwne HST Blueevolution