Polish English French German Russian

Lubartowska Fabryka Okien i Drzwi „FER-PLAST”

jest jedną z czołowych spółek produkujących stolarkę w dwóch systemach PCV i aluminium. Od ponad dziesięciu lat prowadzimy sprzedaż i usługi w zakresie montażu oraz serwisu stolarki. Firma nasza specjalizuje się w produkcji stolarki okienno-drzwiowej (okna prostokątne i kształtowe), drzwiowej (balkony, patia przesuwne, drzwi wejściowe) fasady, wiatrołapy, przegrody wewnętrzne, zewnętrzne oraz boksy kasowe itp. na profilu
z PCV „Veka” effectline, perfectline, alphaline na okuciu niemieckiej firmy Winkhaus, lub austriackiej firmy Maco, wypełniając pakietami szybowymi firmy „Glaspol”, oraz w systemach aluminiowych Metal Plast firmy Aluprof.

Wykonujemy kompleksowe usługi związane z montażem, wymianą stolarki okienno-drzwiowej wraz z obróbką glifów. Oferujemy produkty najwyższej jakości, o najlepszych parametrach i pożądanych cechach. Na produkowaną przez nas stolarkę posiadamy stosowne deklaracje zgodności, certyfikaty, aprobaty techniczne, atesty PZH, orzeczenie o palności p-poż., świadectwa kwalifikacji z LTB. Nasze wyroby są przyjazne dla środowiska, nie posiadają toksyn, nie są szkodliwe dla zdrowia, nie zawierają metali ciężkich oraz są w pełni dopuszczone do stosowania w domach jedno- i wielorodzinnych oraz obiektach użyteczności publicznej takich jak: szpitale, szkoły, banki, itp. Dysponujemy nowym parkiem maszynowym, nieustannie unowocześniamy linię produkcyjną. Posiadamy ogromny kapitał wiedzy i doświadczeń. Nasza kadra pracownicza to najlepsi specjaliści w swojej dziedzinie, co pozwala osiągnąć wysoką jakość produkowanych przez nas wyrobów. Nasza oferta handlowa to w myśl zasady bezkompromisowa jakość za rozsądną cenę. Firma nasza ciągle się rozwija, dzięki czemu możecie Państwo być pewni, że za kilka lat nasze wyroby będą tak samo dobre jakościowo jak w dniu zakupu. Na wykonane przez nas produkty udzielamy od 24÷60 miesięcznej gwarancji, zapewniając pełną usługę w wykonaniu serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.