Polish English French German Russian

Okna SOFTLINE 76

 

 

 

 

 

Z przyjemnością informujemy, że do naszej oferty zostały wprowadzone nowe okna SOFTLINE firmy VEKA

Softline 76 AD

SOFTLINE 76 AD

- System VEKA o klasycznym wyglądzie i nowoczesnych funkcjach

 

Opis produktu;

- System wielokomorowy o głębokości zabudowy 76 mm zapewniający bardzo dobrą izolację termiczną

-Wartości izolacyjne do Uw = 0,79 W / (m²K) przy zastosowaniu szyb zespolonych o wysokiej izolacyjności z Ug = 0,4 W / (m²K)

- Dwa rowki pod uszczelki chronią przed hałasem, zimnem, wilgocią i rzeciągami

- Przeszklenia o grubości 18-52 mm

- Uniwersalne zastosowanie w nowych konstrukcjach i renowacjach

- Grubość ścianki spełnia najwyższe standardy jakości (DIN EN 12608, Klasa A)

- Szeroka gama opcji projektowych z panelami aluminiowymi oraz nowe wykończenie powierzchni VEKA SPECTRAL
SOFTLINE 76 MD

SOFTLINE 76 MD

- System VEKA o klasycznym wyglądzie i nowoczesnych funkcjach

 

Opis produktu;

- System wielokomorowy o głębokości zabudowy 76 mm zapewnia doskonałą izolację termiczną

- Wartości izolacyjne do Uw = 0,75 W / (m²K) przy zastosowaniu szyb zespolonych o wysokiej izolacyjności z Ug = 0,4 W / (m²K)

- Trzy rowki pod uszczelki chronią przed hałasem, zimnem, wilgocią i przeciągami

- Przeszklenia o grubości 18-52 mm

- Uniwersalne zastosowanie w nowych konstrukcjach i renowacjach

- Grubość ścianki spełnia najwyższe standardy jakości (DIN EN 12608, Klasa A)

- Szeroka gama opcji projektowych z panelami aluminiowymi oraz nowe wykończenie powierzchni VEKA SPECTRAL

 

VEKA Softline 82

 

VEKA Softline 82 to nie tylko piękny kolor, ale i najwyższa jakość. Mają wielokomorową konstrukcję klasy A, a to najwyższa klasa profili okiennych. 7 komór w profilu ramy i 6 komór w profilu skrzydła umożliwia osiągnięcie bardzo niskiego współczynnika przenikania ciepła. Z „ciepłą” szybą o współczynniku przenikania ciepła Ug=0,7 W/(m²K) całe okno będzie miało współczynnik około Uw=0,9 W/( m²K). Co istotne, wartości poniżej 1 W/( m²K) to doskonały parametr, więc takie okna można stosować nie tylko w domu energooszczędnym, ale nawet pasywnym.

Profile VEKA Softline 82 o grubość 82 mm mają trzy uszczelki, a można też zastosować dodatkową środkową (MD), co jeszcze bardziej obniży zużycie energii i koszty ogrzewania . Dodatkowo uszczelka środkowa poprawia izolacyjność akustyczną okna.
Profile VEKA Softline 82 stosuje się do produkcji nie tylko okien, ale i drzwi tarasowych. Stanowią synonim wysokiej jakości i dobrego smaku. Białe to klasyka, zaś szare są nowoczesne, eleganckie i nieszablonowe.

Nowa technologia tworzenia kolorystycznej struktury powierzchni

Szanowni   Państwo,
 
w  trakcie ostatnich targów FRONTALE w  Norymberdze VEKA informowała gości o zamiarze wprowadzenia  jesienią  2016 roku do swojego programu produkcyjnego nowej technologii tworzenia kolorystycznej struktury powierzchni o nazwie SPECTRAL.

Struktura SPECTRAL zostanie wprowadzona w kolorze anthrazit  ultramatt, a w przyszłym roku w dwóch  kolejnych kolorach o nazwach fenstergrau ultramatt i umbra ultramatt.

W pierwszym etapie SPECTRAL będzie nakładany jednostronnie na  profile w systemie SL 82.

Wkrótce rozpocznie się nakładanie obustronne struktury SPECTRAL w systemie SL 82.

Po wprowadzeniu w przyszłym roku systemu SL 76, będzie on również pokrywany strukturą SPECTRAL.

Obecnie nie jest jeszcze podjęta decyzja o nakładaniu struktury SPECTRAL w systemie SL 70/Perfectline .

Od pierwszego listopada b.r. możecie Państwo składać zamówienia na jednostronnie pokryte profile systemu SL 82, a do końca   października b.r. dział dystrybucji VEKA Polska prześle Państwu precyzyjne informacje o dostępności w strukturze SPECTRAL poszczególnych profili z naszej produkcji, jak i tych importowanych z VEKA AG.

Cena profili pokrywanych strukturą SPECTRAL w kolorze anthrazit ultramatt  będzie o 15% wyższa, niż tych samych profili foliowanych standardową folią anthrazitgrau-ciemnoszary 701605.

Cały profil barwiony na kolor

Systemy Gemini

GEMINI VEKA SOFT LINE 82

Opis: http://www.aluron.pl/wp-content/uploads/2015/07/Gemini_Veka_Softline82_systemy_pvc-aluminiowe.jpgOpis: http://www.aluron.pl/wp-content/uploads/2015/09/Gemini_Veka_Softline82_systemy_pvc-aluminiowe_przekroj-140x130.jpg

System nakładek aluminiowych do okien wykonanych w systemie Veka Soft Line 82

Systemy Gemini przeznaczone do okien PVC-ALU, opierają się całkowicie na rozwiązaniach konstrukcyjnych przewidzianych przez systemodawców PVC i polegają na idealnym dopasowaniu do nich nakładek aluminiowych. Uzyskuje się przez to optyczną elegancję przy zachowaniu najwyższych parametrów termicznych. Zastosowaniealuminium z zewnątrz podnosi stopień ochrony przed wpływem czynników atmosferycznych i UV. Pozwala jednocześnie dopasować i ujednolicić zewnętrznie kolorystykę oraz design okna tworzywowego do stolarki aluminiowej lub drewniano-aluminiowej.

Dostępne konstrukcje: Okno rozwierno-uchylne. Okno rozwierno-przesuwne, (PSK) Okno stałe, Słupki stałe i ruchome,

Ślemiona, Szprosy konstrukcyjne, Drzwi balkonowe, Drzwi otwierane na zewnątrz i do wewnątrz, Drzwi podnoszono-przesuwne (Vekaslide)

 

GEMINI Salamander bE82

Opis: http://www.aluron.pl/wp-content/uploads/2015/07/Gemini_Salamander_bE82_systemy_pvc-aluminiowe.jpgOpis: http://www.aluron.pl/wp-content/uploads/2015/07/Gemini_Salamander_bE82_systemy_pvc-aluminiowe_przekroj-140x130.jpg

 

System nakładek aluminiowych do okien wykonanych w systemie PVC Salamander bE82

Profile aluminiowe mogą być dostarczane w postaci gotowych do montażu ramek. Oferuje się ramkize spawanymi połączeniami naroży (niewidoczne łączenie profili), jak też z połączeniami zagniatanym. Ramki aluminiowe tworzą niezależną konstrukcję w stosunku do okna PVC. Montowane są za pomocą zaczepów systemowych, w finalnym procesie montażu, po zaszkleniu okna. Daje to gwarancję odseparowania od siebie dwóch różnych materiałów, a w następstwie prawidłową i bezpieczną eksploatację okna w zmiennych warunkach temperaturowych.

Dostępne konstrukcje:Okno rozwierno-uchylne, Okno rozwierno-przesuwne (PSK), Okno stałe, Słupki stałe

Ślemiona, Słupki ruchome, Szprosy konstrukcyjne, Drzwi balkonowe, Drzwi otwierane na zewnątrz, Drzwi otwierane do wewnątrz

 

16-02-2015

 

Produkty z grupy "SALAMANDER"

Chcemy poinformować, że rozszerzamy naszą ofertę o produkty z grupy ,,SALAMANDER'', profile w systemie Brugmann AD 73mm i bluEvolution AD, MD 82mm. Są to systemy alternatywne do produktów ,,VEKI'', występują w klasie A oraz w klasie B (gr. ścianek od 2,6 do 2,8mm).