Polish English French German Russian

VEKA Softline 82

 

VEKA Softline 82 to nie tylko piękny kolor, ale i najwyższa jakość. Mają wielokomorową konstrukcję klasy A, a to najwyższa klasa profili okiennych. 7 komór w profilu ramy i 6 komór w profilu skrzydła umożliwia osiągnięcie bardzo niskiego współczynnika przenikania ciepła. Z „ciepłą” szybą o współczynniku przenikania ciepła Ug=0,7 W/(m²K) całe okno będzie miało współczynnik około Uw=0,9 W/( m²K). Co istotne, wartości poniżej 1 W/( m²K) to doskonały parametr, więc takie okna można stosować nie tylko w domu energooszczędnym, ale nawet pasywnym.

Profile VEKA Softline 82 o grubość 82 mm mają trzy uszczelki, a można też zastosować dodatkową środkową (MD), co jeszcze bardziej obniży zużycie energii i koszty ogrzewania . Dodatkowo uszczelka środkowa poprawia izolacyjność akustyczną okna.
Profile VEKA Softline 82 stosuje się do produkcji nie tylko okien, ale i drzwi tarasowych. Stanowią synonim wysokiej jakości i dobrego smaku. Białe to klasyka, zaś szare są nowoczesne, eleganckie i nieszablonowe.