drzwi

usługi

Nowy HST - VEKAMOTION 82

System drzwi podnoszono-przesuwnych VEKAMOTION 82 jest skonstruowany na bazie energooszczędnego systemu nowoczesnych profili okiennych VEKA.

montaż

Nowy HST - VEKAMOTION 82 MAX

System drzwi podnoszono-przesuwnych VEKAMOTION 82 MAX jest skonstruowany na bazie energooszczędnego systemu nowoczesnych profili okiennych VEKA.


wymiana stolarki okienno-drzwiowej

MOSKITIERA PLISOWANA OKIENNA

Firma Aluprof rozszerzyła ofertę moskitier o rozwiązanie zaprojektowane z myślą o montażu na oknach pionowych.

Cechą charakterystyczną tego produktu jest zastosowanie specjalnej plisowanej siatki, która podczas zamykania układa się w harmonijkę i chowa w profilu głównym moskitiery. Zaletą nowego systemu jest możliwość naciągu każdego ze sznurków prowadzacych siatkę moskitiery, co pozwala na jej dokładne i równomierne rozłożenie. Konstrukcja moskitiery wykonana jest z ekstrudowanego aluminum . Maksymalne gabaryty nowej moskitiery to 2300 x 2000m .

Jest to jedyne tego typu rozwiązanie dostępne na rynku.

obróbka glifów


okna

Najcieplejsza Roleta Nadstawna

Już w naszej ofercie

Lider innowacyjności, marka Aluprof, stawia na energooszczędność. Firma stworzyła nowy, zaawanasowany technologicznie system rolet nadstawnych SKB STYROTERM. Produkt posiada doskonałe parametry techniczne i przemyślaną konstrukcję.

SKB STYROTERM to wysoko zaawansowane technicznie rozwiązanie, które zostało stworzone przede wszystkim z myślą o poprawie bilansu energetycznego budynku. Głównym elementem tego systemu jest skrzynka, która wykonana została z wysokiej jakości materiału, posiadającego bardzo dobre właściwości termiczne i występuje w dwóch rozmiarach. Badania w renomowanym instytucie badawczym IFT ROSENHEIM wykazały, że proponowane rozwiązanie cechuje nadzwyczaj wysoki współczynnik przenikalności cieplnej (Usb już od 0,40 W/m²K), co plasuje ten system na pierwszym miejscu pośród innych tego typu produktów. System STYROTERM należy do rodziny rolet nadstawnych, których montaż polega na bezpośrednim osadzeniu skrzynki na ramie okiennej za pomocą odpowiednio dobranego profilu adaptacyjnego. Profile te współpracują z większością profili ram okiennych bądź drzwiowych stolarki drewnianej, aluminiowej oraz PVC. Wykorzystanie tego typu konstrukcji pozwala na zastosowanie tego rozwiązania zarówno obiektach nowo wznoszonych, jak również w tych istniejących podczas wymiany stolarki okiennej. Zaletą tego rozwiązania jest także możliwość wyboru sposobu rewizji od wewnątrz bądź od zewnątrz pomieszczenia. Ponadto system STYROTERM dostępny jest również w wersji dostosowanej do zastosowania konstrukcji żaluzji fasadowych. Rolety w systemie STYROTERM mogą być wyposażone w moskitierę zabudowaną w skrzynce. Jej montaż dzięki technologii click jest bardzo szybki i łatwy. Moskitiera może być zamontowana pomiędzy pancerzem rolety a oknem.

> Zobacz więcej informacji na temat systemu SKB STYROTERM

drzwi


rolety

 

 

 

Z przyjemnością informujemy, że do naszej oferty zostały wprowadzone nowe okna SOFTLINE firmy VEKA

Softline 76 AD

 

 

 

SOFTLINE 76 AD

- System VEKA o klasycznym wyglądzie i nowoczesnych funkcjach

Opis produktu;

- System wielokomorowy o głębokości zabudowy 76 mm zapewniający bardzo dobrą izolację termiczną

-Wartości izolacyjne do Uw = 0,79 W / (m²K) przy zastosowaniu szyb zespolonych o wysokiej izolacyjności z Ug = 0,4 W / (m²K)

- Dwa rowki pod uszczelki chronią przed hałasem, zimnem, wilgocią i rzeciągami

- Przeszklenia o grubości 18-52 mm

- Uniwersalne zastosowanie w nowych konstrukcjach i renowacjach

- Grubość ścianki spełnia najwyższe standardy jakości (DIN EN 12608, Klasa A)

- Szeroka gama opcji projektowych z panelami aluminiowymi oraz nowe wykończenie powierzchni VEKA SPECTRAL

SOFTLINE 76 MD

 

 

 

SOFTLINE 76 MD

- System VEKA o klasycznym wyglądzie i nowoczesnych funkcjach

Opis produktu;

- System wielokomorowy o głębokości zabudowy 76 mm zapewnia doskonałą izolację termiczną

- Wartości izolacyjne do Uw = 0,75 W / (m²K) przy zastosowaniu szyb zespolonych o wysokiej izolacyjności z Ug = 0,4 W / (m²K)

- Trzy rowki pod uszczelki chronią przed hałasem, zimnem, wilgocią i przeciągami

- Przeszklenia o grubości 18-52 mm

- Uniwersalne zastosowanie w nowych konstrukcjach i renowacjach

- Grubość ścianki spełnia najwyższe standardy jakości (DIN EN 12608, Klasa A)

- Szeroka gama opcji projektowych z panelami aluminiowymi oraz nowe wykończenie powierzchni VEKA SPECTRAL

 

 

bramy garażowe

 

 

 

VEKA Softline 82 to nie tylko piękny kolor, ale i najwyższa jakość. Mają wielokomorową konstrukcję klasy A, a to najwyższa klasa profili okiennych. 7 komór w profilu ramy i 6 komór w profilu skrzydła umożliwia osiągnięcie bardzo niskiego współczynnika przenikania ciepła. Z „ciepłą” szybą o współczynniku przenikania ciepła Ug=0,7 W/(m²K) całe okno będzie miało współczynnik około Uw=0,9 W/( m²K). Co istotne, wartości poniżej 1 W/( m²K) to doskonały parametr, więc takie okna można stosować nie tylko w domu energooszczędnym, ale nawet pasywnym.

Profile VEKA Softline 82 o grubość 82 mm mają trzy uszczelki, a można też zastosować dodatkową środkową (MD), co jeszcze bardziej obniży zużycie energii i koszty ogrzewania . Dodatkowo uszczelka środkowa poprawia izolacyjność akustyczną okna.
Profile VEKA Softline 82 stosuje się do produkcji nie tylko okien, ale i drzwi tarasowych. Stanowią synonim wysokiej jakości i dobrego smaku. Białe to klasyka, zaś szare są nowoczesne, eleganckie i nieszablonowe.

dodatki

GEMINI VEKA SOFT LINE 82

Opis: http://www.aluron.pl/wp-content/uploads/2015/07/Gemini_Veka_Softline82_systemy_pvc-aluminiowe.jpg
System nakładek aluminiowych do okien wykonanych w systemie Veka Soft Line 82

Systemy Gemini przeznaczone do okien PVC-ALU, opierają się całkowicie na rozwiązaniach konstrukcyjnych przewidzianych przez systemodawców PVC i polegają na idealnym dopasowaniu do nich nakładek aluminiowych. Uzyskuje się przez to optyczną elegancję przy zachowaniu najwyższych parametrów termicznych. Zastosowaniealuminium z zewnątrz podnosi stopień ochrony przed wpływem czynników atmosferycznych i UV. Pozwala jednocześnie dopasować i ujednolicić zewnętrznie kolorystykę oraz design okna tworzywowego do stolarki aluminiowej lub drewniano-aluminiowej.

Dostępne konstrukcje: Okno rozwierno-uchylne. Okno rozwierno-przesuwne, (PSK) Okno stałe, Słupki stałe i ruchome,

Ślemiona, Szprosy konstrukcyjne, Drzwi balkonowe, Drzwi otwierane na zewnątrz i do wewnątrz, Drzwi podnoszono-przesuwne (Vekaslide)

 

 

 

 

GEMINI Salamander bE82

Opis: http://www.aluron.pl/wp-content/uploads/2015/07/Gemini_Salamander_bE82_systemy_pvc-aluminiowe.jpg

System nakładek aluminiowych do okien wykonanych w systemie PVC Salamander bE82

Profile aluminiowe mogą być dostarczane w postaci gotowych do montażu ramek. Oferuje się ramkize spawanymi połączeniami naroży (niewidoczne łączenie profili), jak też z połączeniami zagniatanym. Ramki aluminiowe tworzą niezależną konstrukcję w stosunku do okna PVC. Montowane są za pomocą zaczepów systemowych, w finalnym procesie montażu, po zaszkleniu okna. Daje to gwarancję odseparowania od siebie dwóch różnych materiałów, a w następstwie prawidłową i bezpieczną eksploatację okna w zmiennych warunkach temperaturowych.

Dostępne konstrukcje:Okno rozwierno-uchylne, Okno rozwierno-przesuwne (PSK), Okno stałe, Słupki stałe

Ślemiona, Słupki ruchome, Szprosy konstrukcyjne, Drzwi balkonowe, Drzwi otwierane na zewnątrz, Drzwi otwierane do wewnątrz