Rolety tekstylne - system SRT FLAT MAXI

drzwiusługiSystem rolet tekstylnych SRT FLAT MAXI to innowacyjne rozwiązanie zaprojektowane z myślą o przesłanianiu większych powierzchni okiennych i drzwi balkonowych.

Z pewnością produkt ten doskonale sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach, gdzie oprócz funkcji osłaniającej będzie stanowić modny element dekoracyjny. W konstrukcji tego rozwiązania zaadoptowano kasetę z systemu SRT SPACE, którą dodatkowo wyposażono w specjalny profil maskujący, co pozwoliło na zachowanie tego samego kształtu kasety, co w standardowej wersji FLAT przy równoczesnym zwiększeniu możliwości nawojowych rolety. Dzięki zastosowaniu płaskich aluminiowych prowadnic możliwe jest zainstalowanie rolety bezpośrednio na listwie przyszybowej, co sprawia, że konstrukcja rolety jest praktycznie niewidoczna. Produkt wyposażony jest w mechanizm samohamujący w systemie łańcuszkowym, który pozwala na zatrzymanie jej na dowolnej wysokości.

System SRT FLAT MAXI cechuje nowatorski i jedyny na rynku mechanizm możliwości regulacji pasów przy zastosowaniu tkanin serii D&N. Dzięki temu możliwa jest regulacja zbieżności pasów po zamknięciu roletki na już zamontowanej aplikacji. Jest to z pewnością doskonałe rozwiązanie dla wszystkich producentów, którzy nie muszą się już martwić o precyzyjne przycinanie tkaniny.

 

  • Start
  • Rolety tekstylne - system SRT FLAT MAXI